17.5 C
Tirana
E enjte, 8 Dhjetor, 2022

Sherr masiv me grushte e shkelma midis dy reperëve të njohur shqiptar dhe shokëve të tyre. Pamje nga momenti

Mos i humbisni

Me te lexuarat

Një sherri masiv është regjistruar midis dy grupe të rinjsh. Sherri ka nisur midis reperëve të njohur.

Në videon e siguruar nga “Panorama” shihet reperi FINEM që godet këngëtarin tjetër të repit, Don Xhon.

Mësohet se në sherr janë përfshirë reperi Klejdi Dogjani, 22 vjeç nga Tirana si dhe Xhonatan Isufi nga Drenasi në Kosovë.

Sherri midis tyre ka nisur fillimisht në rrjetet sociale dhe më pas është transferuar në rrugë, duke përdorur dh unë./Panorama./korrieri.al

https://youtu.be/_EYzbW-p4DY

- Reklame -spot_imgspot_img

Te rekomanduara

Ler nje koment:

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Reklame -spot_imgspot_imgspot_img

Artikujt e fundit