15.5 C
Tirana
E shtunë, 10 Dhjetor, 2022

Shihni ç’ka bërë ai aty shihni sa bukur, ç’a shtëpie ë…?, Rama ‘magjepset’ nga ndërtesa gjatë vizitës në Tepelenë: Fantastike fare

Mos i humbisni

Me te lexuarat

Kryeministri Edi Rama ka vizituar sot zonën e Tepelenës, i shoqëruar nga kryetari i Bashkisë Tërmet Peçi dhe drejtuesi politik i PS për qarkun e Gjirokastrës, ministri i Brendshëm Bledi Çuçi.

Gjatë turit të tij Kreu i Qeverisë u ndal dhe në Salari, ku gjatë ngjitjes në rrugët e malit vuri re një shtëpi shumë të veçantë, dhe luksoze.

Pjesë nga biseda:

“Shihe ç’a ka bërë ai aty shihe…”, dëgjohet të thotë Rama.

Rama: Shife ç’a ka bërë ai aty sa bukur, shiko ç’a shtëpie, ë? Ja ashtu do bëhen të gjitha

Peçi: Mendohej të bëhej në Salari kjo? Ë? Pse se bënë më para?

Rama: Fantastike fare. Super!

(E.G/Faxweb.al)./Faxweb.al

- Reklame -spot_imgspot_img

Te rekomanduara

Ler nje koment:

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Reklame -spot_imgspot_imgspot_img

Artikujt e fundit