13.5 C
Tirana
E shtunë, 8 Tetor, 2022

Shpërthen debati mes Antonelës dhe Locos: “Mbylle mër gojën, je për t’u pështy në surrat”

Mos i humbisni

Me te lexuarat

Një debat i ashpër ka shpërthyer mes Antonelës dhe Locos në studion e Përputhen.

 

Shkak u bë një story i publikuar nga Loco në instagramin e tij ku ironizonte Antonelën.

“Mos ta mohojë askush që ka grupime, se tani më janë vënë kundër mua ky Loco dhe Atdheu, se rrinë bashkë e më shkojnë kundër mua.

 

Shikoni çfarë foto ka publikuar në story me një litar të varur,” tha Antonela.

 

“Po ti je një injorante e pafytyrë që më sul mon për këtë, nëse të djeg mbaje,” u përgjigj Loco./korrieri.al

- Reklame -spot_imgspot_img

Te rekomanduara

Ler nje koment:

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Reklame -spot_imgspot_imgspot_img

Artikujt e fundit