17.5 C
Tirana
E enjte, 8 Dhjetor, 2022

Shqipja dhe Ana këtë të diel në “Përputhen”, nuk iu shkon në mend se për çfarë kanë ardhur (Foto)

Mos i humbisni

Me te lexuarat

Autorja e “Përputhen”, Olsa Muhameti u është përgjigjur mbrëmjen e sotme pyetjeve interesante nga ndjekësit.

Muhameti tha se puntata e fundit e “Përputhen Prime” do të jetë të dielën e 7 marsit, pasi të dielave në vijim do të rikthehet “Portokalli”.

Mirëpo, javën e parë të marsit pritet të vijë “Përputhen 40+”.

Megjithatë, një puntatë interesante na pret ditën e nesërme. Kjo pasi autorja njofton se në rolin e opinionistëve në program do të jenë Shqipe Hysenaj dhe Ana e parë.

Me sa duket, kjo do të jetë një puntatë që s’duhet humbur!./korrieri.al

- Reklame -spot_imgspot_img

Te rekomanduara

Ler nje koment:

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Reklame -spot_imgspot_imgspot_img

Artikujt e fundit