11.5 C
Tirana
E mërkurë, 30 Nëntor, 2022

Sindi ja plas Julit – Ti je nje bloger i sukseshem pse thua qe smer vesh…

Mos i humbisni

Me te lexuarat

Ajo u ka kërkuar falje të gjithëve ndërkohë, ajo i ka dhënë edhe një përqafim Muratit. Më tej e ka uruar këtë të fundit edhe për ditëlindje, gjë që nuk arriti ta bënte në puntatën më parë për shkak se u largua nga skena.

Ne ballafaqimin mes Julit dhe Sindit . Sindi ja perplas duke thene qe ti je nje bloger i sukseshem pse thua se nuk merr vesh… Juli ngel pa fjale nuk i kthen pergjigje ne asnje moment./korrieri.al

- Reklame -spot_imgspot_img

Te rekomanduara

Ler nje koment:

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Reklame -spot_imgspot_imgspot_img

Artikujt e fundit