8.5 C
Tirana
E enjte, 1 Dhjetor, 2022

Sindi ngre dyshime mbi sinqeritetin e Muratit: “Ka gjëra që nuk m’i thotë”

Mos i humbisni

Me te lexuarat

Sindi është shprehur se ka dhënë shumë për Muratin dhe më pas ka ngritur dyshime se ka gjëra që nuk ia thotë sic duhet.

 

Megjithatë, Murati u përgjigj se nuk mund të tregojë në çdo moment dashuri ndërsa komunikimi mes tyre është tepër i rrallë.

Sindi: Kam dhënë sinqeritetin tim. Murati kam përshtypjen që ka gjëra që nuk m’i thotë, edhe në pjesën e ndjenjave, nuk m’i thotë tamam.

Murati: Nuk mund të tregoj çdo moment dashuri dhe problemi është se po dalim në takim dhe në studio nuk kemi komunikim apo afrimitet dhe mua më duket sikur dalim për të dalë. Prandaj kemi folur më shumë për këto gjërat./korrieri.al

 

- Reklame -spot_imgspot_img

Te rekomanduara

Ler nje koment:

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Reklame -spot_imgspot_imgspot_img

Artikujt e fundit