20.5 C
Tirana
E enjte, 7 Korrik, 2022

Sindi tentoi ta qëllonte…Mevlani: Është femër, se dija unë…

Mos i humbisni

Me te lexuarat

Pas debatit që kishte me Julin, në një moment ndërhyri edhe Mevlani duke lëshuar një tjetër batutë për Sindin. Kjo e fundit në nerva e sipër iu afrua Mevlanit duke ngritur zërin, madje për një moment u duk sikur donte ta qëllonte.

Ndërkohë Mevlani këtë të diel ka sqaruar se çfarë ndodhi.

Mevlani: Mund të kisha reaguar edhe në ndonjë mënyrë tjetër, por nuk reagova fare kur më erdhi afër. Doja ta zbusja pak gjendjen. Mendova tja them një krahasim për të zbutur tonet. Se kam bërë për të keq. Por nuk mu duk ofendim. Dhe thash bëjë dhe një herë se mbase e kupton” E kuptova. Është femër mbi të gjitha./korrieri.al

- Reklame -spot_imgspot_img

Te rekomanduara

Ler nje koment:

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Reklame -spot_imgspot_imgspot_img

Artikujt e fundit