15.5 C
Tirana
E shtunë, 10 Dhjetor, 2022

Skandali i ri në “Përputhen”, autorja e emisionit njihej me Atdheun vite më parë

Mos i humbisni

Me te lexuarat

Është publikuar një video e Olsës bashkë me Atdheun tashmë protagonist i emisionit.

Autorja e “Përputhen” shihet duke e intervistuar Atdheun, shkruan lajmi.net.

Faqja e njohur në Instagram, “Vipat e Bllokut Official” siç duket ka demaskuar publikisht autoren e emisionit duke e fuqizuar faktin se emisioni i saj është jo real.

Atdhe Xheravina shihet se është duke kaluar pushimet në bregdetin shqiptar, në videon e publikuar është Atdheu me një stil ndryshe ngase duket sot.

Ndryshe, pas kësaj video do presim reagimin e produksionit dhe të shohim se cili do jetë arsyetimi i radhës./dardanianews.com

- Reklame -spot_imgspot_img

Te rekomanduara

Ler nje koment:

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Reklame -spot_imgspot_imgspot_img

Artikujt e fundit