13.5 C
Tirana
E shtunë, 8 Tetor, 2022

Skena të frikshme, policia gjen 18 çanta plastike…nuk do e besoni se çfarë kishin brenda

Mos i humbisni

Me te lexuarat

Një ngjarje tron ditëse është shënuar në Meksikë. Autoritetet atje njoftojnë se kanë gjetur 18 qese plastike të mbushura me mbetje njeriu.

Ngjarja tronditëse raportohet se ka ndodhur në periferi të qytetit Guadalahara. Mbrëmjen e djeshme, gjatë një inspektimi, policia ka gjetur gjym tyrë të trupave njeri në afërsi të një autostrade.

Mbetjet e gjetura janë dërguar në laboratorë për ekzaminime të mëtejshme, për të mësuar shkakun e saktë që ka ndodhur këtu.

Në nëntor të vitit të kaluar, autoritetet e sigurisë kanë gjetur 113 trupa nga një “va rrezë e fshehtë” në qytetin El Salto, jo shumë larg Gualdaharas.

Gjithashtu në po të njëjtin vit janë gjetur në total 189 kuf oma. Në këtë shtet meksikan është edhe selia e kartelit Nueva Generacion Jalisko, një prej bandave më të fuqishme dhe të dhu nshme në Meksikë./korrieri.al

- Reklame -spot_imgspot_img

Te rekomanduara

Ler nje koment:

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Reklame -spot_imgspot_imgspot_img

Artikujt e fundit