9.5 C
Tirana
E martë, 6 Dhjetor, 2022

Surpriza e madhe. Moderatorja e njohur do kandidojë për deputete me PD, ja në cilin qytet

Mos i humbisni

Me te lexuarat

Moderatorja Oriela Nebiaj kthehet në Partinë Demokratike për të kandiduar për deputete në zgjedhjet e 25 Prillit. Në listën e zbardhur nga gazetari i ABC Juxhin Mustafaraj Nebiaj renditet e 18 në listën e Tiranës ndërmjet Ivi Kasos dhe Gentjan Strazimirit.

 

Nebiaj ka qenë më herët zëdhënëse e Partisë Demokratike dhe kandidate për drejtimin e FRPD-së përballë Belind Këlliçit.

 

Më pas ajo u shkëput nga politika duke iu dedikuar ekranit si moderatorë në disa emisione televizive.

 

Ditën e sotme ajo u shfaq krah kryedemokratit Lulzim Basha gjatë takimit që ky i fundit zhvilloi me gratë dhe vajzat e Partisë Demokratike në ditën ndërkombëtare të gruas./preferenca-al.com

- Reklame -spot_imgspot_img

Te rekomanduara

Ler nje koment:

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Reklame -spot_imgspot_imgspot_img

Artikujt e fundit