23.5 C
Tirana
E diel, 14 Gusht, 2022
- Advertisement -spot_img

TAG

përballet

‘Aktorja më e mirë’, i shoqi vjen në ‘Big Brother VIP’ dhe përballet me Palomën

Mëngjesin e djeshem Paloma rrëfeu se i shoqi ka pasur varësi ndaj alkoolit dhe shpesh është treguar i dhunshëm ndaj saj. Ajo shtoi se...

Latest news

- Advertisement -spot_img