23.5 C
Tirana
E diel, 14 Gusht, 2022
- Advertisement -spot_img

TAG

përfshirë

Plàs keq mes Mikelës dhe Adës: Mos më trego léshtë e kokës se të ngre në ajër! Bruno detyrohet të ndajë vajzat

  Mikela dhe Ada janë përfshirë në një de bat të ashp ër në studio. Gjithçka nisi nga fakti që Ada shkoi me libër në...

Latest news

- Advertisement -spot_img