23.5 C
Tirana
E diel, 14 Gusht, 2022
- Advertisement -spot_img

TAG

përfundimtar për

E fundit! Merret vendimi përfundimtar për ndryshimin e orës! A do ndryshoje ne fund te Tetorit

Jemi në muajin tetor dhe të gjthë pyesim nëse do t ndryshojë ora këtë vit. Ora do të ndryshojë sërish edhe pse ishte thënë...

Latest news

- Advertisement -spot_img