23.5 C
Tirana
E diel, 14 Gusht, 2022
- Advertisement -spot_img

TAG

përgjigjen jua themi ne. Fëmijët shpesh në mënyrë të pavetëdijshme luajnë përballë prindërve të tyre. Ata gjithashtu kanë të njëjtën ngjyrë të flokëve. Besojmë se tashmë e kuptuat.

QUIZ: Kush e gjen i рari/ Cila nga këto dyja është mamaja e djalit?

Kuicet dhe enigmat na ndihmojnë në përmirësimin e proceseve tona njohëse. Ato përforcojnë lidhjet midis qelizave të trurit dhe përmirësojnë kujtesën. Mbi të gjitha,...

Latest news

- Advertisement -spot_img