23.5 C
Tirana
E diel, 14 Gusht, 2022
- Advertisement -spot_img

TAG

përgjues

“Gratë kërkojnë që burrave t’u vë përgjues në makinë”, habit detektivja: Duan të hyj edhe në dhomë hoteli nëse…

Detektivja private Shkënda Lili zbuloi në emisionin “Opinion” se në zyrën e saj drejtohen burra dhe gra të cilët kërkojnë të përgjojnë apo kontrollojnë...

Latest news

- Advertisement -spot_img