23.5 C
Tirana
E diel, 14 Gusht, 2022
- Advertisement -spot_img

TAG

Perlotese! Nëna i bra ktisi 5 fëmijët e saj pas vd*kjes së babait dhe sh erreve me njerëzit e tij

Perlotese! Nëna i bra ktisi 5 fëmijët e saj pas vd*kjes së babait dhe sh erreve me njerëzit e tij, djali rrëfen jetën e...

Një djalë 26-vjeçar nga Thuman ka rrëfyer sot në emisionin ‘Historia ime’ f.atin e keq me të cilin e ka përballur jeta. Ai ka...

Latest news

- Advertisement -spot_img