23.5 C
Tirana
E diel, 14 Gusht, 2022
- Advertisement -spot_img

TAG

Përlotet Paloma: Humba motrën nga kanceri i gjirit

Përlotet Paloma: Humba motrën nga kanceri i gjirit

Prova javore vijon intensivisht dhe këtë mbrëmje të diele është rradha e Palomës dhe Arditit për t’ju përgjigjur pyetjeve të njëri-tjetrit. E përlotur Paloma tregoi...

Latest news

- Advertisement -spot_img