23.5 C
Tirana
E diel, 14 Gusht, 2022
- Advertisement -spot_img

TAG

përmbahet

Bruno nuk përmbahet ndaj Mikelës: Do t’i nxjerr të gjitha, më ke marrë në telefon duke qarë

Mikela dhe Bruno kanë pasur një përballje të ashpër në Për’puthen Prime, ku kanë folur rreth diskutimeve që kanë pasur që prej takimit të...

Latest news

- Advertisement -spot_img