23.5 C
Tirana
E diel, 14 Gusht, 2022
- Advertisement -spot_img

TAG

përmbytjet

ALARMI/ Përmbytjet kërcënojnë Shqipërinë, priten reshje rekord deri në 300 litra/metër katror, media gjermane: njerzëve do ju vështirësohet jeta.

Përmbytje të mëdha rresikojnë të prekin vendin tonë gjatë kësaj jave dhe javës së ardhshme. Alarmi është dhënë nga media gjermane “Focus.de”, e cila...

Latest news

- Advertisement -spot_img