23.5 C
Tirana
E diel, 14 Gusht, 2022
- Advertisement -spot_img

TAG

Përplasen

Përplasen keq Arjani dhe Alvisa, djemtë shtangin me veprimin: Surrati jot nuk më bën akuza!

Opinionisti Arjan Konomi dhe Alvisa kanë debatuar ashpër për hyrjen e Hysenit në programin Për’puthen. Alvisa po përsëriste se hyrja e ish të dashurit...

Latest news

- Advertisement -spot_img