23.5 C
Tirana
E diel, 14 Gusht, 2022
- Advertisement -spot_img

TAG

Përputhen

“Nxehen” gjakrat në “Përputhen” përjashtohet njëri nga konkurrentët

Juli është ai që do largohet nga programi për shkak të sjelljes së tij arrogante, shkruan lajmi.net. Mikela ka pyetur Julin se a është ndjerë...

Tani po kërkon grua në ”Për’puthen”/ Po nuk do e besoni se ku e keni parë më parë Brunon

Bruno Shemsho është një ndër konkurrentët më të pëlqyer e më të komentuar të “Përputhen 3”. Kjo nuk është hera e parë që ai...

Trajnera dhe badigard, njihuni 8 djemtë e rinj që iu bashkuan dje ‘Përputhen’

Gjatë puntatës së djeshme të “Për’Puthen” janë prezantuar dhe 8 djem të tjerë të tjerë si dhe një vajzë. Bashkim Saiti është 23 vjeç vjen...

Latest news

- Advertisement -spot_img