23.5 C
Tirana
E diel, 14 Gusht, 2022
- Advertisement -spot_img

TAG

përse

‘Pse keni kopjuar “Grande Fratello” në çdo detaj?’, Arbana jep përgjigjen që nuk prisnim

Me datë 5 Tetor “Big Brother” u rikthye në ekranin e “Top Channel”, por këtë herë si “Big Brother VIP”. Moderatorja është Arbana Osmani,...

Kjo është arsyeja përse Departamenti Amerikan e çoi Sali Berishën në Kongres! Tashmë të gjithë kongresmenët amerikan e njohin atë

Dërgimi i vend.imit të Departamentit Amerikan të Shtetit për të shpallur “Non Grata”, Sali Berishën dhe familjen e tij është një zhvillim shumë i...

Kjo është arsyeja se përse Skënderbeu vuri Kokën e Dhisë në përkrenare

Për kështjellën mesjetɑre të Ishmίt është një legjendë, që lidhet me emrin e Gjergj Kɑstrίot Skënderbeυt. Turqit, që e rrethuan kështjellën qenë aq të shumtë,...

Ja arsyeja përse disa njerëz kanë një vrimë të vogël pranë veshit

Një përqindje shumë e vogël e njerëzve lindin me vrima të vogla, paksa të dukshme mbi veshët e tyre. Sinusi preaurikular është, teknikisht, një defekt...

Latest news

- Advertisement -spot_img