23.5 C
Tirana
E diel, 14 Gusht, 2022
- Advertisement -spot_img

TAG

Përshkrimi i

Përshkrimi i shokëve të rinisë : “Enveri ishte…………..flin-te në një sht.rat me Gogon dhe i përshkruante fytyrën, sytë e gj.oksin! Me Vojon pu.thej dhe...

Çfarë shkrʋante Aʋrel Plasari para gati 30 vjetësh për dik.tatorin dhe “psi.kopatologjinë e pʋshtetit”? Eseja që po ribotojmë është shkrʋar në vitin 1992, kʋr aʋtori...

Latest news

- Advertisement -spot_img