8.5 C
Tirana
E enjte, 1 Dhjetor, 2022

Takimi me Sarën, Antonela “shënjestron” keq Erlindin: Mu duke si manjak, kot karikohesh

Mos i humbisni

Me te lexuarat

Takimi i radhës në përputhen është i Sarës me Erlindin, por që ngriti shumë debate në studio.

 

Biseda në takim

Erlind: Është dhuratë e ndjerë, ti ua jep të gjithëve përqafimet

Sara: Jo, atyre që e ndjej

Erlindi: Mezi e kam pritur takimin, se të kam qejf. po pse më zgjodhe

Sara: Se je një nga njerëzit që kam pasur më shumë afër, dhe doja të shihja tamam.

 

Erlindi: unë mendoj që do jetë takim i mirë

 

Debati në studio

 

Juli: Mendova se janë grup që i përdorin këto takime për kohën televizive

 

Mevlani-Erlindit: Ti mua më dukesh lodër në këtë mes

 

Antonela: Mu duke si manjak, e hëngre gati

 

Sara: O shpirti ca kanë me ty

 

Antonela: Karikohesh kot o djalë, që të mos rrish kot aty mbrapa./korrieri.al

 

 

 

- Reklame -spot_imgspot_img

Te rekomanduara

Ler nje koment:

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Reklame -spot_imgspot_imgspot_img

Artikujt e fundit