11.5 C
Tirana
E mërkurë, 30 Nëntor, 2022

Të gjithë ju Mësues dhe Mësuese Shqipëtarë ju urojmë Gezuar 7 Marsin

Mos i humbisni

Me te lexuarat

Të nderuar Mësues dhe Mësuese të gjuhës më të bukur në botë gjuhës Shqipe

Ju urojmë Gezuar festën e 7 Marsit.

Urime nga Portalishqiptar.

 

- Reklame -spot_imgspot_img

Te rekomanduara

Ler nje koment:

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Reklame -spot_imgspot_imgspot_img

Artikujt e fundit