9.5 C
Tirana
E martë, 6 Dhjetor, 2022

Të lumtur pranë njëri-tjetrit, dalin fotografi të Teas dhe Beartit duke u puthur pasa pasqyres

Mos i humbisni

Me te lexuarat

Tea dhe Bearti janë çifti më i përfolur kohëve të fundit në Shqipëri dhe Kosovë, shkruan Gazeta Express.

Pasi treguan se janë në lidhje dashurie, ata po kalojnë shumë kohë pranë njëri-tjetrit. Ditë më parë, u panë duke bërë ‘shopping’ në një qendër tregtare në Prishtinë.

Ndërsa, sot janë duke qarkulluar në rrjetet sociale disa fotografi të Teas dhe Beartit, para pasqyrës duke u puthur.

Ata duken shumë të lumtur pranë njëri-tjetrit, ndërsa ishin kombinuar në veshje. Tea me të bardha, ndërsa Bearti një bluzë të zezë me vija të bardha.

Të lumtur pranë njëri-tjetrit, dalin fotografi të Teas dhe Beartit duke u puthur pasa pasqyres

Tea dhe Bearti janë çifti më i përfolur kohëve të fundit në Shqipëri dhe Kosovë, shkruan Gazeta Express.

Pasi treguan se janë në lidhje dashurie, ata po kalojnë shumë kohë pranë njëri-tjetrit. Ditë më parë, u panë duke bërë ‘shopping’ në një qendër tregtare në Prishtinë.

Ndërsa, sot janë duke qarkulluar në rrjetet sociale disa fotografi të Teas dhe Beartit, para pasqyrës duke u puthur.

Dy ish-konkurrentët, Tea dhe Bearti kishin një lidhje të fshehtë mes tyre, anipse Tea vazhdonte të ishte pjesë e emisionit.

Pas daljes nga emisioni, e cila doli çift me Andin, në rrjet u publikuan foto të Beartit dhe Teas, në Bogë, duke u puthur.

Ata po vazhdojnë ta shijojnë dashurinë e tyre pavarësisht komenteve dhe reagimeve të konkurrentëve të Përputhen dhe fansave të tyre./korrieri.al

- Reklame -spot_imgspot_img

Te rekomanduara

Ler nje koment:

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Reklame -spot_imgspot_imgspot_img

Artikujt e fundit