20.5 C
Tirana
E enjte, 7 Korrik, 2022

Të pafat/ Trafikantëve ju hapet dera e furgonit dhe ajo që ndodh më pas është qesharake

Mos i humbisni

Me te lexuarat

Ndryshe nga herët e tjera, ku çdo gjë kishte shkuar në mënyrën më të mirë të mundshme, një gabim qesharak i ka kushtuar shtrenjtë një grupi trafikantësh në Britaninë e Madhe.

Çdo gjë ishte e rregulluar, sasia me lëndë nar kotike ishte vendosur në furgon dhe trafikantëve i kishte mbetur vetëm për të transportuar sasinë në destinacion.

Por, teksa ndodheshin në një autostradë në Bedfordshir, furgonit me të cilin po udhëtonin iu hap dera e prapme dhe e gjithë lënda nar kotike filloi të shpërndahej në autostradë.

Në këtë moment, policia nisi një aksion dhe arriti të arrestonte gjashtë persona. Pas incidentit, policia i kërkoi falje qytetarëve që bllokoi autostradën për disa momente, pasi punonjës të shërbimi të pastrimit po kujdeseshin për largimin e bimëve narkotike nga rruga./korrieri.al

- Reklame -spot_imgspot_img

Te rekomanduara

Ler nje koment:

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Reklame -spot_imgspot_imgspot_img

Artikujt e fundit