20.5 C
Tirana
E enjte, 7 Korrik, 2022

Tea Beart cifti i shumperfolur kthehen ne Per’puthen

Mos i humbisni

Me te lexuarat

Cpo ndodh ne kete emision shahen largohen akuzohen dhe serisht kthehen si pa te keq.

Cfar kan per te then Tea dhe Bear sot e perputhen , thone cudia 3 dte zgjat po ketyre na i zgjati paksa si shume./korrieri.al

 

- Reklame -spot_imgspot_img

Te rekomanduara

Ler nje koment:

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Reklame -spot_imgspot_imgspot_img

Artikujt e fundit