15.5 C
Tirana
E shtunë, 10 Dhjetor, 2022

Tea ME MIJËRA euro për një ‘giveaway’, opinionisti zbulon shumat marramendëse të konkurentëve në Për’puthen

Mos i humbisni

Me te lexuarat

Ish-opinionisti i Përputhen Meridian Ramçaj, i cili mori pjesë në dy puntata të emisionit, ka treguar disa detaje lidhur me shumat e parave që marrin konkurentët atje.

Ai e thotë troç që gjithçka është një lojë për përfitimie personale dhe se nuk ka të bëjë fare me dashurinë e vërtetë.

Komentet vijnë edhe pas “skandalit” që u bë publik, lidhur me treshen Andi, Tea, Beart.

“Sipas tyre, kontrata që kishin firmosur ishte e frikshme dhe i bënë që të dilnin çifit. Por në fakt në kontratë nuk ka asnjë gjë që kanë thënë ata të dy. Çdo gjë është e kurdisur nga Tea dhe Andi për të marrë vëmendje. Video e Teas është e hedhur në “Youtube”, për të marrë klikime. E kishte nisur pa kërkuar falje. Tani është shikueshmëria më e madhe, njerëzit janë shumë kurioz të dinë si është e vërteta. Marrin 300-400 euro për një story, 600 euro për një postim, varet nga postimi. Gjithashtu marrin 10 mijë euro për një giveaway”, tha Ramçaj.

Ai veçoi Tean, duke treguar se ajo fiton 15 mijë euro dhe u shpreh se ish-konkurrentja e bën gjithçka për vëmendje dhe para./korrieri.al

- Reklame -spot_imgspot_img

Te rekomanduara

Ler nje koment:

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Reklame -spot_imgspot_imgspot_img

Artikujt e fundit