20.5 C
Tirana
E enjte, 7 Korrik, 2022

Tea’s i ndodh ajo qe se priste / Publiku ia kthen ne te njejten monedh

Mos i humbisni

Me te lexuarat

Pas skandalit te kesaj te fundit Tea-Beart duke deklaruar se produksioni ishte ai qe i detyroi te dilte cift me Andin.

Sot ne Perputhen ditore u diskutuan arsyet te cilat mund ta kishin bere lojen… Ku shumica e konkurenteve qe reaguan ishin ne nje mendje per to Qe keta te fundit e bene per follow per fame .
Sot Tea’s i mbyllet intagrami faqa e cila per 1 jav ju verifikua. Eshte ky inati dhe merzitja e fansave apo dashamiresve qe u thyen nga sjellja e saj ./korrieri.al

- Reklame -spot_imgspot_img

Te rekomanduara

Ler nje koment:

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Reklame -spot_imgspot_imgspot_img

Artikujt e fundit