8.5 C
Tirana
E enjte, 1 Dhjetor, 2022

“Tek unë kjo gjendje zgjati dy ditë”, u prek nga COV|D-19, mjeku shqiptar tregon si e mundi vìrusin

Mos i humbisni

Me te lexuarat

Mjeku i njohur shqiptar Edmond Driçi, ka treguar se është prekur nga Cov1d-19 dhe madje ka infèktuar edhe prindërit e tij të moshuar.

 

Me anë të një postimi në rrjetet sociale mjeku ka treguar provojën e tij personale me Cov1d-19 dhe “recetën” sesi arriti ai ta fitonte këtë betejë.

Ai ka treguar se vetëm dy ditë ka qenë i sëmurë dhe se “ilaçi” për të ka qenë të pirit sa më shumë ujë.

 

Driçi ka treguar se ka pirë rreth 6 litra ujë në ditë (12 litra në dy ditë) pa asnjë ilac tjeter.

 

Postimi i plotë i mjekut:./korrieri.al

 

- Reklame -spot_imgspot_img

Te rekomanduara

Ler nje koment:

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Reklame -spot_imgspot_imgspot_img

Artikujt e fundit