20.5 C
Tirana
E enjte, 7 Korrik, 2022

Tha se është arsimtar dhe ka jetuar jashtë, zbulohet e shkuara e errët e 43-vjeçarit qe hyri në Përputhen

Mos i humbisni

Me te lexuarat

Mbrëmjen e djeshme në “Përputhen Prime” u prezantuan konkurrentët e “Përputhen +40”.

 

Njëri prej tyre quhej Armando Abazi, 43-vjeç.

Ai tha se ka jetuar prej vitesh në jashtë vendit dhe se profesioni i tij është arsimtar.

 

Mirëpo, sipas burimeve të sigurta nga “Real” profili i tij nuk është i vërtetë.

 

“Real” shkruan se Armando nuk është arsimtar dhe nuk ka jetuar jashtë, ndonëse mund të ketë udhëtuar.

Për më tepër, shton se ai është divorcuar tre herë dhe madje është dën.uar për dh.u në në familje./korrieri.al

- Reklame -spot_imgspot_img

Te rekomanduara

Ler nje koment:

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Reklame -spot_imgspot_imgspot_img

Artikujt e fundit