20.5 C
Tirana
E enjte, 7 Korrik, 2022

Tifozët shkodranë kërkojnë shkarkimin e Benjamin Nakut

Mos i humbisni

Me te lexuarat

Tifozet shkodrane, grupimi “Power 12” ka dale me disa kerkesa mbi situaten tek Vllaznia, ku mes tyre jane shkarkimi i administratorit Benjamin Naku dhe kryetarit te keshillit mbikqyres Shpetim Qukut. Ata i bejne me faj per gjendjen ku ndodhet klubi dhe situaten e tensionuar, keto dy persona.

- Reklame -spot_imgspot_img

Te rekomanduara

Ler nje koment:

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Reklame -spot_imgspot_imgspot_img

Artikujt e fundit