15.5 C
Tirana
E shtunë, 10 Dhjetor, 2022

Tiranë/ Aksident i rëndë në kryeqytet, policia informon se janë përfshirë 3 makina

Mos i humbisni

Me te lexuarat

TIRANE

Një aksident ka ndodhur pasditen e sotme në Tiranë. Sipas informacioneve zyrtare, ngjarja ka ndodhur në rrugën “Dervish Hima”, ku janë përfshirë në përplasje 3 mjete

Si pasojë e përplasjes është dëm tuar pasagjeri i njërit prej mjeteve shtetasi S.V., i cili ndodhet në spital nën kujdesin e mjekëve. Shërbimet e Policisë dhe Grupi Hetimor ndodhen në vendngjarje dhe po punohet për sqarimin e rrethanave të aksidentit./korrieri.al

- Reklame -spot_imgspot_img

Te rekomanduara

Ler nje koment:

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Reklame -spot_imgspot_imgspot_img

Artikujt e fundit