8.5 C
Tirana
E enjte, 1 Dhjetor, 2022

Tiranë/ Aksidentohen 4 automjete, policia mbërrin në vendin e ngjarjes

Mos i humbisni

Me te lexuarat

Foto ilustruese

Dy automjete janë përfshirë në aksident me dy motorristë në Tiranë.

Burimet zyrtare bëjnë me dije se një aksident ka ndodhur në bulevardin “Dëshmorët e Kombit”, ku një automjet ka përplasur motorrin dhe për pasojë është dëmtuar drejtuesi i motorrit i cili ndodhet në spital, jashtë rrezikut për jetën.

Ndërkohë aksidenti tjetër ka ndodhur në zonën e quajtur ’15-katshi’ në Tiranë ku një automjet ka për plasur motorrin dhe për pas ojë drejtuesi i motorrit i identifikuar me inicialet K.Sh ndodhet në spital jashtë rrez ikut për jetën.

Njoftimi i policisë:

Tiranë/Informacione paraprake

•Më datë 10.02.2021, në bulevardin “Dëshmorët e Kombit”, janë përfshirë në përp lasje mjeti me drejtues B. H., me mjetin motorr me drejtues L. A. Si pasojë e aksidentit është dëmtuar drejtuesi i motorrit shtetasit L. A., i cili ndodhet në spital, jashtë rre zikut për jetën.

•Në vendin e quajtur “15-katshi” mjeti me drejtues A. H., ka aksidentuar mjetin motorr me drejtues K. Sh, i cili ndodhet në spital, jashtë rrez ikut për jetën.

Vijon puna nga grupi hetimor për zbardhjen e rrethanave të aksidentit./korrieri.al

- Reklame -spot_imgspot_img

Te rekomanduara

Ler nje koment:

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Reklame -spot_imgspot_imgspot_img

Artikujt e fundit