15.5 C
Tirana
E shtunë, 10 Dhjetor, 2022

Tiranë/ Shoferi merr përpara kalimtarin më pas lë vendin e ngjarjes

Mos i humbisni

Me te lexuarat

NJOFTIMI I POLICISE:

Më datë 31.01.2021, rreth orës 13:40, në Misto Mame, një mjet i paidentifikuar ka aksi dentuar dhe më pas është larguar nga vënd ngjarja shtetasin D. Gj., 42 vjeç, i cili ndodhet në spital, jashtë rrez ikut për jetën.

Grupi hetimor dhe sherbimet e policisë ndodhen në vendngjarje dhe vijon puna për sqarimin e rrethanave të ngjarjes dhe identifikimin dhe kapjen e mjetit./korrieri.al

- Reklame -spot_imgspot_img

Te rekomanduara

Ler nje koment:

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Reklame -spot_imgspot_imgspot_img

Artikujt e fundit