8.5 C
Tirana
E enjte, 1 Dhjetor, 2022

Tronditëse/ Gjendet i pajetë burri në bregdetin e Spillesë, çfarë i shkaktoi vdekjen

Mos i humbisni

Me te lexuarat

Ditën e djeshme u gjet i xpajetë në bregdetin e Spillesë një 62 vjeçar. Viktima është identifikuar si shtetasi Ameli Softa.

Raportohet se në trupin e 62 vjeçarit nuk janë konstatuar shenja dhune. Deri më tani, dyshimet kryesore janë se ai është mbytur aksidentalisht.

Policia dyshon se i ndjeri ka rënë aksidentalisht në grykëderdhjen e Shkumbinit dhe si pasojë ka humbur jetën.

62 vjeçari është gjetur rreth orës 14:00 në Spille, Kavajë. Ai ishte larguar nga shtëpia e tij që më datë 5 shkurt.flashnews.al

- Reklame -spot_imgspot_img

Te rekomanduara

Ler nje koment:

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Reklame -spot_imgspot_imgspot_img

Artikujt e fundit