20.5 C
Tirana
E enjte, 7 Korrik, 2022

U bënë “lëmsh” me konkurrentët e “Përputhen”, Tea dhe Bearti rikthehen sërish në emision

Mos i humbisni

Me te lexuarat

Tea Trifoni dhe Beart Rexhepi javët e fundit kanë qenë shumë të komentuar në rrjete sociale e shtypin rozë.

 

Kjo per shkak se, Tea doli nga emisioni “Përputhen” si çift me Andin, ndërsa rezultoi se ajo ishte e lidhur me Beartin.

Pasi dolën fotografitë e para të çiftit, filluan akuza e kundër aku za nga protagonistët kundër produksionit.

 

Por, duket se gjithë ato mos marrëveshje i kanë lënë pas, andaj çiftin do ta shohim sërish në studion e “Përputhen”.

 

Këtë gjë e konfirmoi vet autorja e produksionit, Olsa Muhameti, përmes një postimi në Instagram

“Tea dhe Bearti te dielen ne Perputhen Prime”, ka shkruar ajo, teksa pritet të flitet për daljen e bujshme të Teas nga programi./korrieri.al

 

- Reklame -spot_imgspot_img

Te rekomanduara

Ler nje koment:

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Reklame -spot_imgspot_imgspot_img

Artikujt e fundit