17.5 C
Tirana
E enjte, 8 Dhjetor, 2022

U gjet i pajetë dje në bregdet në Vlorë, identifikohet i riu (FOTO)

Mos i humbisni

Me te lexuarat

Është identifikuar i riu i cili u gjet i mbytur dhe me dëmtime në kokë, një ditë më parë në Vlorë.

Burime për Top Channel bëjnë me dije se bëhet fjalë për 22-vjeçarin, Sokol Shytre, banues në Tiranë dhe me origjinë nga Fieri.

Në përfundim të ekspertizës mjekoligjore janë ngritur dyshime se i riu mund të jetë vetë mbytur, por nuk përjashtohet mundësia që mund të ketë rënë nga ndonjë mjet lundrues.

Kanë qenë familjarët ata të cilët e kanë identifikuar 22-vjeçarin.

Top Channel ka siguruar foton e 22-vjeçarit Sokol Shytre nga Fieri, banues në Tiranë, që u gjet i mbytur një ditë më parë në Vlorë./korrieri.al

- Reklame -spot_imgspot_img

Te rekomanduara

Ler nje koment:

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Reklame -spot_imgspot_imgspot_img

Artikujt e fundit