11.5 C
Tirana
E mërkurë, 30 Nëntor, 2022

U infektua me koronavirus, vjen reagimi nga Bora Zemani: Nuk shpëtova dot

Mos i humbisni

Me te lexuarat

Ajo ka publikuar pak minuta më parë një foto në Instagram, krahas së cilës ka treguar se është ruajtur gjatë gjithë vitit, por nuk shpëtoi dot.

Bora ka theksuar se ka nisur mjekimin dhe është nën kujdesin e duhur.

Reagimi i plotë:

Faleminderit per gjithe urimet tuaja!

Po jetojme ne kohe te veshtire, kohe pandemie! Si nje “frikacake” jam ruajtur gjithe vitin duke respektuar te gjitha masat antiCovid por ja… nuk shpetova dot./korrieri.al

- Reklame -spot_imgspot_img

Te rekomanduara

Ler nje koment:

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Reklame -spot_imgspot_imgspot_img

Artikujt e fundit