15.5 C
Tirana
E shtunë, 10 Dhjetor, 2022

U largua mes lotësh nga PërPuthen, reagon për herë të parë Ana: Më mirë të largohesh kur…(Foto)

Mos i humbisni

Me te lexuarat

Ana Kauri zbuloi të dielën në “Për’puthen Prime” se kishte vendosur që të largohej nga programi, pasi nuk e gjente më veten aty.

 

Pas largimit të saj nga reality show, ajo ka vendosur që të bëjë një bashkëbisedim me ndjekësit e shumtë në “Instagram”, ku ka mirëpritur pyetjet e ndryshme nga ana e tyre.

“Bëre gabim që ike”, Ana reagon pas largimit nga

“Ishe dhe je më e mira e atyre që le brenda në “Për’puthen”, por bëre gabim që ike”, i shkruan dikush, duke i treguar se do ju mungojë fansave të saj.

 

Duke e falënderuar për vlerësimin, ish-konkurrentja e “Për’puthen” i përgjigjet se nuk e gjente veten dhe se mori vendimin që të largohej./korrieri.al

- Reklame -spot_imgspot_img

Te rekomanduara

Ler nje koment:

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Reklame -spot_imgspot_imgspot_img

Artikujt e fundit