8.5 C
Tirana
E enjte, 1 Dhjetor, 2022

U vra nga babai/ Zbulohet detaje rreth shkaqeve të ekzekutimit të Albert Krasniqit

Mos i humbisni

Me te lexuarat

Mbrëmjen e djeshme, një ngjarje e rëndë ka tronditur Prishtinën. Menaxheri i Vipave, Albert Krasniqi mbeti i vrarë nga babai i tij. Shkaqet nuk janë zbardhur ende, por dyshohet se Krasniqi ka dhunuar ish-bashkëshorten e tij, Besa Gashi.

Çifti kishin vetëm disa ditë që ishin ndarë, duke i dhënë fund martesës së tyre, nga e cila kishin edhe një vajzë.

Problemet mes tyre kishin nisur më herët, madje ata kanë tentuar të ndahen edhe herë të tjera, por divorci nuk është finalizuar. Sipas mediave kosovare, në vitin 2010 është përfolur se Krasniqi e kishte tradhtuar Besën me një këngëtare.

Në atë kohë u tha se ish-Missi e ka gjetur bashkëshortin me këngëtaren në motele dhe në pozicione intime. Mirëpo, pavarësisht situatës, duket se Besa zgjedhur për të shpëtuar martesën e tyre duke vazhduar deri para një jave se të ndodhte krimi i rëndë në familjen Krasniqi./infoelbasani.al

- Reklame -spot_imgspot_img

Te rekomanduara

Ler nje koment:

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Reklame -spot_imgspot_imgspot_img

Artikujt e fundit