9.5 C
Tirana
E martë, 6 Dhjetor, 2022

UPSSS/ Saimiri dhe Generda sëbashku në Gjermani? Shikoni detajin që i futi të gjithë në dyshime (Foto)

Mos i humbisni

Me te lexuarat

Lidhja mes Saimirit dhe Merit vazhdon të jetë në vëmendje edhe pas mbarimit të “Love Story”.

 

Së fundmi të gjithë i habiti fakti që Saimiri u kthye në Gjermani pa Merin.

Princi modern tregoi se ata vazhdojnë të jenë bashkë dhe të njohin njëri-tjetrin.

 

Ndërkohë ndjekësit kanë kapur një tjetër detaj që ka nxitur dyshimet se Saimiri ka qenë mbrëmë në shoqërinë e Generdës.

 

Shkak janë bërë postimet nga e njëjta makinë, por dyshja ende nuk ka reaguar.

Kujtojmë që Saimiri dhe Generda u përfolën për një lidhje edhe pak kohë më parë, por ata e mohuan./korrieri.al

- Reklame -spot_imgspot_img

Te rekomanduara

Ler nje koment:

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Reklame -spot_imgspot_imgspot_img

Artikujt e fundit