20.5 C
Tirana
E enjte, 7 Korrik, 2022

Vajza kërkon ndihmë për të shpëtuar nënën me kancer gjiri:Ju lutëm na ndihmoni

Mos i humbisni

Me te lexuarat

Diten e djeshme e publikuam si rast por po e ripublikojme serisht pasi gjendja e te semures eshte e rende. Dhe shuma e mbledur deri tani e vogel.

Apeli i vajzës së Shqipes Veliterna:

Nëna ime e dashur Shqipe, është diagnostikuar me kancer të gjirit në fazën IV. Trajtimi ka qenë i vështirë dhe ka ndikuar në jeten ton. Jemi një familje nga Shqipëria, motres sime dhe unë na eshte dashur të heqim dorë nga puna në Shqipëri per të ndihmuar në shpëtimin e jetës së nënes ton. Tensionet financiare kanë qenë të mëdha, por ne nuk do të dorëzohemi. Asaj duhet të udhëtojë menjëherë në Gjermani për trajtim dhe kostoja e trajtimit në këtë moment për ne është e paarritshme. Ne po i lutemi të gjithëve që të na ndihmojnë sa më shumë që keni mundësi në këtë situatë të rëndë. Çdo shumë sado e vogël do të na ndihmonte! Ne do të jemi përgjithmonë mirënjohës ndaj bujarisë së të gjithë ju dhe shpresojmë që një ditë nëna ime të paguajë këtë mirësi përpara!
Linku që ndodhet në vijim është për personat që dëshirojnë të kontribuojnë./korrieri.al

https://www.gofundme.com/f/mymomshqipe?utm_campaign=p_cp+share-sheet&utm_medium=copy_link_all&utm_source=customer

- Reklame -spot_imgspot_img

Te rekomanduara

Ler nje koment:

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Reklame -spot_imgspot_imgspot_img

Artikujt e fundit