17.5 C
Tirana
E enjte, 8 Dhjetor, 2022

Vendosi t’i jepte lamtumirën Saimirit, zbulohet arsyeja e vërtetë e largimit të bukuroshes

Mos i humbisni

Me te lexuarat

Flavia ishte vajza e rradhës që zgjodhi të vetëeliminohej nga “Love Story” të hënën. Konkurrentja ia bëri më të lehtë ceremoninë e ndarjes së trëndafilave Saimirit, duke deklaruar se do të largohej pasi pëlqimi ndaj princit i ishte zbehur.

“Duke parë raportin mes teje dhe vajzave të tjera, kam kuptuar që më është zbehur pak pëlqimi ndaj teje, kështu që do ishte e kotë që unë të moshtroja veten dhe ndjenjat e mia”-i tha Flavia Saimirit.

Ndërkohë sot në një intervistë për “Daily Love Story” ka treguar se arsyeja e vërtetë ishte komplet diçka tjetër.

“Nuk jam në të njëjtin stad të jetës me Saimirin. Jam akoma e paplotësuar. Duhet të plotësohem njëherë vetë si femër, si karakter, pastaj të mendoj për partnerin”, tha Flavia./korrieri.al

- Reklame -spot_imgspot_img

Te rekomanduara

Ler nje koment:

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Reklame -spot_imgspot_imgspot_img

Artikujt e fundit