8.5 C
Tirana
E enjte, 1 Dhjetor, 2022

“Vetëm Zoti e di sa të dua”, Arbana Osmani uron të birin me fotot më të ëmbla

Mos i humbisni

Me te lexuarat

Djali i madh i Arbana Osmanit tashmë është protagonis në Instagram i mamit dhe sot në ditën e tij të lindjes nuk mund të mungonte një urime zemre nga moderatorja.

 

Moderatorja shumë e dashur nga shikuesit ka postuar në Instagram disa foto të ndryshme dhe shumë të ëmbla, të shkëputura ndër vite.

“Vetëm Zoti e di sa të dua o Joni! Urime ditëlindja jeta ime”, ka shkruar Arbana krah fotove, duke marrë menjëherë edhe shumë urime nga ndjekësit.

- Reklame -spot_imgspot_img

Te rekomanduara

Ler nje koment:

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Reklame -spot_imgspot_imgspot_img

Artikujt e fundit