15.5 C
Tirana
E shtunë, 10 Dhjetor, 2022

Video/ “As lesh në fytyrë nuk paske”, Antonela thumbon djalin e ri në Përputhen

Mos i humbisni

Me te lexuarat

Sot në “Përputhen” u bashkuan edhe dy konkurrentë të rinj. I pari quhej Dorjan dhe tha se vajza që i pëlqen më shumë është Sindi. Ai bëri një koment për vajzat e tjera ndërsa për Antonelën dhe Ledjanën tha se nuk ka asnjë koment pasi i duken si nusja me vjehrrën.

Ledjana: Pse nuk kishe koment për ne të dyja?

Dorjani: Më dukeni si vjehrra me nusen.

Antonela: Sa vjeç je?

Dorjani: Po të tregova moshën, s’do flasësh më se je shumë e vogël para meje.

Antonela: Sa vjeç je se as lesh në fytyrë nuk ke, kështu që je shumë i vogël.

Dorjani: Jemi në 2021, të kesh lesh në ditët e sotme është turp./korrieri.al

- Reklame -spot_imgspot_img

Te rekomanduara

Ler nje koment:

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Reklame -spot_imgspot_imgspot_img

Artikujt e fundit