8.5 C
Tirana
E martë, 6 Dhjetor, 2022

VIDEO/ Bashkëshortja publikon pamjet e Bashës duke bërë gati darkën, kryedemokrati: Mos e hidh në Instagram

Mos i humbisni

Me te lexuarat

Bashkëshortja e Lulzim Bashës ka zbuluar një “talent” të panjohur të kryedemokratit, gatimin.

Aurela ka publikuar pa dëshirën e Bashës, një video ku lideri i opozitës shihet duket gatuar.

Teksa bashkëshortja e filmon Basha pyet se çfarë po bën dhe e porosit të mos e hedh videon në Instagram.

Por edhe pse Aurela i thotë “jo zemër”, ajo e ka publikuar videon e veçantë të Bashës.

“Burri im @lulzimbasha gatuan edhe më mirë se unë (kur ka kohë)”, shkruan ajo./gazeta-shqip.com

https://www.instagram.com/p/CK9qpiWB4z3/?igshid=5o1yb4necp2v

- Reklame -spot_imgspot_img

Te rekomanduara

Ler nje koment:

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Reklame -spot_imgspot_imgspot_img

Artikujt e fundit