20.5 C
Tirana
E enjte, 7 Korrik, 2022

VIDEO/ Marina Vjollca bën ndryshimin e papritur në look

Mos i humbisni

Me te lexuarat

Prej vitesh moderatorja e njohur, Marina Vjollca i ka qëndruar besnike flokëve biondë, duke bërë vetëm ndonjë ndryshim në modelin e tyre për netët e “Klanifornias”.

Por këtë fillim viti, Marina ka vendosur të heqë dorë një herë e mirë nga flokët e gjatë dhe ta nisë 2021-shin me një ndryshim.

Marina ka postuar një video ku shihet duke prerë flokët shkurt megjithatë na ka lënë të gjithëve kuriozë sesi duket me pamjen e re.

 

- Reklame -spot_imgspot_img

Te rekomanduara

Ler nje koment:

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Reklame -spot_imgspot_imgspot_img

Artikujt e fundit