13.5 C
Tirana
E shtunë, 8 Tetor, 2022

Video tashmë ka plot 15 milionë shikime, Kejvina kujton kohën kur doli pa të brendshme në ekran

Mos i humbisni

Me te lexuarat

Modelja ka publikuar një fotografi nga koha kur doli në ekran.

 

Modelja e njohur shqiptare për linjat trupore, Kejvina Kthella është mjaft aktive në rrjete sociale, shkruan lajmi.net

Ajo jo rallë herë publikon fotografi apo video duke pozuar jo shëse për ndjekësit e saj të Instagramit që tashmë ka mbledhur afro 700 mijë.

 

Së fundmi modelja ka kujtuar kohën kur doli në ekran pa të br endshme teksa edhe asokohe u diskutua shumë fakti se a kishte veshur të br endshme apo jo.

 

Kjo video tashmë paska marrë më shumë se 15 milionë shikime dhe modelja e bëri të ditur këtë duke e postuar një fotografi të videos në Instastory.

Paskam bërë namin 15 milionë, pse nuk thoni ju”, ishte shkrimi i Kejvinës mbi fotografinë e postuar./korrieri.al

 

- Reklame -spot_imgspot_img

Te rekomanduara

Ler nje koment:

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Reklame -spot_imgspot_imgspot_img

Artikujt e fundit